درباره ما

در دنیا تنها یک رئيس وجود دارد و آن هم "مشتری" است!

کلکسیونی منحصر به فرد از دستبند های اورجینال با طراحی اکسکلوسیو و منحصر به فرد برای شما عزیزان که علاوه بر توجه به ظاهر خود و البته باطن٬  به خود احترام می گذارید و همچنین به انرژی بی کران و الهی طبیعت ایمان و اعتقاد دارید.

سخنان مدیر:

ایده ی داشتن یک برند لوکس جواهرات و زیورآلات٬ از سال ۱۳۹۳ وقتی که در بازار طلا و جواهر شیراز مشغول به کار آموزی و کسب تجربه حضور در بازار (سنتی) بودم شروع شد. در همان سال به طور اتفاقی با مقوله ی گوهرشناسی و دوره های آموزشی آن آشنا شدم و خوشبختانه به واسطه ی این دوره٬ با اساتید خبره و تحصیل کرده نیز آشنایی پیدا کرده و علاقه ی فراوانی به آن دوره ی آموزشی پیدا کردم. در آن زمان با محدودیت زمانی بسیاری رو به رو بودم و تنها در زمان استراحت ظهر٬‌ زمان آزاد برای حضور در کلاس ها را داشتم و به دلیل علاقه ای که به گوهرشناسی پیدا کرده بودم نه تنها خسته نمی شدم بلکه گذر زمان را هم حس نمی کردم. این امر نگاه من را نسبت به آینده٬ همچنین این کسب و کار٬ حرفه ای تر و مصمم کرد. بعد از دوره های گوهرشناسی٬‌ دوره های گوهر تراشی متفاوتی را گذراندم و تصمیم به راه اندازی کسب و کاری در این زمینه کردم. بازار انگشتر ها به شدت سنتی بود و همچنین هست و به شدت اشباع شده است به طوری که هر کسی که این دوره های آموزشی را طی می کند وارد بازار انگشتر می شود پس رقابت بسیار بالاست و تنوع به عقیده ی من بسیار پایین است و التبه انتخاب این کسب و کار به خصوص در حوزه مذهبی به شدت برای بنده قابل احترام و ستایش است٬ ولی من علاقه ای به شروع کسب و کاری متفاوت داشتم و طی تحقیقاتی با بازار دستبند های لوکس مهره ای ساخته شده با گوهرسنگ قیمتی و یا معروف که اتفاقا بازار بسیار بزرگی مخصوصا در خارج از ایران را دارد آشنا شدم. تصمیم به ایجاد کسب و کار در مقیاس بسیار کوچکی گرفتم. برای طراحی دستبند هم از تلفیق طراحی های خودم و طراح های مطرح در بازار جهانی استفاده کردم. سپس بدون دانش فنی نسبت به فضای مجازی و حتی راه اندازی یک کسب و کار شروع به فروش دستبند های لوکس در اینستاگرام و تلگرام کردم. راه اندازی یک کسب و کار استاندارد بر خلاف تصور عموم و کسانی که تفکر کار آفرینانه ندارند امری بسیار پیچیده است و نیازمند تحقیقات و طی فرآیندی مشخص و حتی در بعضی موارد طاقت فرساست اما با این حال با ترس فراوان کسب و کار را شروع کردم و در مدت کوتاهی صفحه ی اینستاگرام من با نام hemandgem رشد بسیار سریعی داشت و از صفر به چند هزار فالور رسید و به تبعات آن فروش هم در سراسر ایران ادامه داشت. بیش از ۲۰ طرح مختلف هم با شرایطی بسیار سخت به مشتریانی در آلمان فروختم. فعالیت این صفحه از سال ۱۳۹۴-۱۳۹۵ آغاز شد و تا سال ۱۳۹۷ ادامه داشت و فعالیت و فروش به دلایل شخصی در سال ۹۷ متوقف شد. اما در سال ۱۳۹۸ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تدبیرات آینده نگرانه ی خود٬ این سال را رونق تولید نامیدند و این امر سبب شد که دوباره به راه اندازی متفاوت و قوی تر٬‌ همچنین با روندی امروزی و مدرن فکر کنم و درنتیجه٬ تصمیم به آغازی بزرگتر و قوی تر گرفتم و فروشگاه اینترنتی گلدن رزالی را برای پر کردن سهم بسیار کوچکی از تولیدات کشور در صنعت و جواهرات و زیورآلات را راه اندازی کردم. اما گلدن رزالی قسمت بسیار کوچکی از یک طرح توجیهی بزرگ است. به زودی شاهد خبر های خیلی خوب و بزرگی از جانب ما خواهید بود.


جواهرات در دنیای جذاب امروز مورد توجه تمامی افراد در سنین مختلف قرار گرفته است و به ویژه با رشد چشمگیر فضای مجازی و بهبود سبک زندگی٬ افراد زیادی همواره در تلاش برای بهتر زیستن هستند و این امر تنها به موارد مورد نیاز روزمره ختم نمی شود. نکته ی حائز اهمیت این است که خدمات رایگان شرکت هایی مانند اینستگرام٬ توییتر و فیس بوک به هر کس فرصت به اشتراک گذاشتن لحظات و سبک زندگی خود با دیگران در سراسر کشور و دنیا را داده است. گلدن رزالی همواره در تلاش است تا تصویر و احساسی متفاوت از پوشیدن جواهرات لوکس و دست ساز و با بکار گیری سنگهایی که از دل زمین بوجود آمدند و نشانه های خلقت بی کران خداوند هستند و همچنین بنا به تعبیراتی انرژي های مثبتی را به ما ساطع می کنند را همراه با استاندارد و با کیفیت جهانی برای شما عزیزان٬ هم آقایان محترم و به همچنین بانوان گرامی فراهم کند تا از استایلی شیک٬ جذاب و لوکس به معنی لغوی و حقیقی آن ( نه آن کلمه لاکچری که متاسفانه این روزها در سراسر کشور برای هر محصول عادی و بی کیفیت یا شاید در دسته بندی محصولات معمولی مصرفی استفاده می شود) با پوشیدن جواهرات استاندارد مهره ای بهره مند شوید.

به امید رضایت شما مشتریان عزیز گلدن رزالی.