بولگاری Bvlgari با داشتن روحیه نمادین و نگرشی از یک دوره تاریخی, مجموعه جدید جواهرات رده بالا یا High - Jewelry باراکو یا براکو Barocko جسورانه, رنگارنگ و گرانبها را که بین میسون Maison، شهر رم و سبک باروک (یک سبک و نماد لاکچری در طراحی) ساخته شده است را معرفی می کند. این کلکسیون تمام و کمال درمورد سبک باروک است. 

باروک یک سبک از معماری, موسیقی, رقص, نقاشی, مجسمه سازی و سایر هنرهایی است که از اوایل قرن ۱۷ تا دهه ۱۷۴۰ در اروپا بخصوص ایتالیا شکوفا شد همه چیز این کلکسیون از باروک الهام گرفته شده است. لاکچری به معنای ایتالیایی و در واقع دوران باروکی.


معماری سبک باروک - رم

معماری باروک الهام بخش مجموعه جواهرات براکو بولگاری


بولگاری Bvlgari یک برند لوکس ایتالیایی است که با جواهرات, ساعت, عطر, اکسسوری (عینک, دکمه سر آستین و ... ) و کالاهای چرمی شناخته شده و معروف است. در حالی که اکثر طراحی, تولید و بازاریابی توسط بولگاری اجرا می شود ولی شرکت در بعضی مواقع با سایر نهادهای دیگر نیز همکاری می کند.


 • موسس: Sotirios Voulgaris
 • تأسیس: ۱۸۸۴ رم, ایتالیا
 • مدیر عامل: ژان کریستوفر بابین (ژوئن ۲۰۱۳–)
 • دفتر مرکزی: رم, ایتالیا
 • شرکت مادر: LVMH کمپانی لوئی ویتون
 • ارزش کمپانی: ۳۱/۱ میلیارد دلار ( ژانویه ۲۰۱۷)


مجموعه و کلکسیون جواهرات رده بالا و لاکچری براکو از بولگاری


این مجموعه به طور کلی متشکل از چندین گردنبند بسیار خاص با ترکیبی از طلا, سنگهای گران قیمت و بزرگ (وزین) قیمتی و متعلقات الماس کاری شده می باشد.

در این مجموعه یک انگشتر هم وجود دارد که به اندازه هر کدام از این گردنبندها چشمگیر و منحصر به فرد است.

به صورت مختصر هر کدام از این جواهرات دست ساز هنری رده بالا و بلند پروازانه را بررسی کرده ایم و با شما به اشتراک گذاشته ایم, حتما نظرات خود را در مورد این جواهرات و هنر دستی لوکس با ما در میان و به اشتراک بگذارید.انگشتر یاقوت نشان دراپری -  Ruby Drapery Ring

ــــــــــــــــــــمجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - انگشتر یاقوت مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری


براساس ظرافت و انحناهایی که هنرمند باروکی در مجسمه های خود دمیده است٬ انگشتر Ruby Drapery که از طلایی سفید, الماس و یک یاقوت حیرت انگیز برای ترسیم خطوط منحنی و گنبدی با الهام از پارچه های مرمری مجسمه های سبک باروک ساخته شده که شاهکاری است از طبیعت و نبوغ انسانی. لازم به ذکر است که یکی از عناصر بسیار چشم گیر و مهم در سبک و دوره باروک استفاده از پارچه های پر چین در طراحی مجسمه ها و پوشش افراد به خصوص زنان آن دوره بوده است و یکی از علت هایی که این انشگتر یاقوت نشان Drapery‌ نام دارد هم همین امر است. Drapery به معنای منسوجات, پارچه است و نقش و نگار چین دار این انگشتر بیانگر همین سبک می باشد که در ادامه, توضیحات بیشتری را مشاهده خواهید کرد.


دراپری Drapery - پارچه های چین دار در مجسمه های دوران باروک ایتالیا


شگفت انگیز مانند یک مجسمه نمادین, مانند یک لباس مجلل, این انگشتر از مجسمه های باروک Baroque الهام گرفته است, همچنین به عنوان "مرمرهای زنده" شناخته می شود. بولگاری Bvlgari با استفاده از این رویکرد زیباشناختی, چالش این اثر هنری را به دلیل کسب موفقیت در طراحی و ساختن آنها از فلزات گرانبها و سنگهای قیمتی به جان خریده و این محصول فوق العاده را خلق کرده است. 


پارچه های چین دار مجسمه های باروک - الهم بخش انگشتر یاقوت بولگاری


شاید استفاده از این المان ها در طراحی این انگشتر برای بعضی افراد ساده نگرانه یا ناچیز باشد اما اینها عناصر بسیار جاه طلبانه و حساسی در اروپا و به ویژه ایتالیا هستند و قطعا داستان الهام و خلق این آثار هنری همین الان هم که در حال خواندن این مقاله هستید با هجوم خریداران فوق ثروتمند اروپایی, چینی و آمریکایی همراه است.


چرا انگشتر یاقوت خود را Drapery نامیده است؟

همانطور که بالاتر ذکر کردیم, Drapery کلمه ای کلی است که به پارچه یا منسوجات گفته می شود. این ممکن است به پارچه ای که برای اهداف تزئینی استفاده می شود نیز گفته شود - مانند  اطراف پنجره ها یا حالتهایی تزیینی با پارچه زمانی که به پارچه چین هایی با هدف جذابیت در طراحی داخلی می دهند - و در کل از پارچه های مرمری مجسمه های ایتالیایی که دارای انحنا و چین خوردگی درشتی هستند الهام گرفته است, این نام را انتخاب کرده اند.


مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - انگشتر یاقوت دراپری مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری

 1. مانند پارچه چین دار با ارزش:
  • جواهری که مانند لباس تصور شده است: الماس و یاقوت که تصور می شود با یک سبک طراحی بی نظیر و روان در حال حرکت هستند و باعث تحریک عواطف و احساسات می شوند. مجسمه ای با کیفیت ساخته شده از پارچه های گرانبها. تصور این برند از یک اثر هنری ساخته شده از طلا و سنگ قیمتی بی نظیر است. محصولات ایتالیایی بی دلیل به بهترین محصولات لوکس و لاکچری و البته بهترین دست سازها در کل این کره خاکی تبدیل نشده اند.
 2. یاقوت قرمز:
  • این یاقوت قرمز که یاقوت خون کبوتری نام دارد یکی از نادرترین طیف رنگی یاقوت در دنیای سنگهای قیمتی به شمار می رود. با این رنگ شگفت انگیز, تراش Cusion (یک تراش مربعی با گوشه های گرد شبیه به کوسن) با وزن ۵/۰۴ قیراط, باعث افزایش عمق جذابیت این انگشتر می شود.

یاقوت قرمز خون کبوتری تراش کاشن

یک یاقوت طبیعی قرمز خون کبوتری با وزن ۱/۹۸ قیراط در بازار حدود ۱۲٬۵۰۰ دلار قیمت دارد اما یاقوت قرمز بولگاری ۵/۰۴ قیراط است. عکس از www.africagems.com


ست گردنبند, گوشواره و انگشتر یاقوت خون کبوتری در کلکسیون براکو


داستانی طولانی از هنری که در یک قطعه کوچک از نهایت گرانبهایی نگهداری می شود: انگشترها بالاترین بیان توانایی های منحصر به فرد هنرمندان جواهرساز هنرهای دستی هستند. تعادل در ترکیب, مخراج کاری (به نگین کاری جواهر گفته می شود) و سبکی اساسی وزن این اثر هنری به طیف گسترده ای از مهارت ها نیاز دارد, زیرا هر مرحله توسط هنرمندان جواهرساز هنر دستی که بسیار کمیابند و به این راحتی یافت نمی شوند تسلط یافته و پدیدار شده است. معمولات این نوع محصولات را به دلیل خاص بودن و اینکه زمان زیادی را برای تولید به خود اختصاص می دهند را به صورت انبوه تولید نمی کنند و به همین علت هم از نمونه های مشابهی که ممکن است دارای یاقوت باشند گران تر خواهد بود.


طراحی و اسکچ انگشتر یاقوت بولگاری


بی عیب و نقصی در سه راستای Y X و Z, این حلقه Ruby Drapery از هر منظر قابل تقدیر کرده است. به همین ترتیب, مجسمه های باروک معمولاً در وسط یک اتاق یا در یک مربع قرار می گرفتند تا از هر منظر تحسین شوند. در حقیقت, باروک هرگز چیزی جز كمال را به خاطرها نیاورد: رویكردی كه جواهر گران قیمت رمی را در تلاش برای تعالی هدایت می كند.گردنبند بانوی عربی -  Lady Arabesque Necklace

ــــــــــــــــــــمجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند بانوی عربی مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری


گردنبند رده بالای کالکشن باراکو یا براکو Barocko با طلای زرد عربی و تورمالین پاریبا (یکی از خاص ترین و گران قیمت ترین تورمالین های یافت شده می باشد – در مطالب بعدی وبلاگ گلدن رزالی به طور تخصصی به این گوهر زیبا می پردازیم), یاقوت کبود با تراشهای فنسی یا فانتزی Fancy Cut, زمرد و الماس ساخته شده است.


انواع تراش فانتزی و فست سنگ های قیمتی رنگین و الماس


ظرافت, زرق و برق خارق العاده و لذت زیبایی - شناختی در صدر همه قرار دارند. گردنبند بانوی عربی, آزادی خلاقانه باروک را از طریق ترکیب سنگهای قیمتی برجسته بولگاری و طراحی غنی باورنکردنی اش را در بر می گیرد.


گردنبد بانوی عربی بولگاری مجموعه ۲۰۲۰ براکو با سنگ تورمالین - سفایر - زمرد و الماس
اگر نتیجه زیبا, لذت بخش و شادی بخش باشد, پس هرگز زیاد روی نیست - MAI TROPPO یکی از شعار های اصلی برند بولگاری به معنی هرگز زیادی نیست - می باشد. برای اولین بار است که بولگاری Bulgari یاقوت صورتی طبیعی با تراش فنسی و تورمالین های پاریبا Paraiba را در کنار هم قرار داده است و آن را به ما نشان می دهد. نقوش شگفت انگیز طلا به سبک عربی – اسلامی به معنای واقعی کلمه در میان سنگ ها جریان دارند, و به سبک نمادین "bib - پیش بند بچه" برند بولگاری جلوه فوق العاده مدرنی می دهد: همه چیز در این قطعه و اثر هنری درباره براکو سخن می گوید.


یکی از اسلیمی های سبک باروک - الهام بخش طراحی گردنبند بانوی عربی بولگاری


هرگز زیاد روی نیست MAI TROPPO

جواهرات رمی بولگاری Bvlgari یک کمپین تبلیغاتی جدید با نام "مای تراپو MAI Troppo" را راه اندازی کرده است که آن را هرگز زیاده روی نیست Never Too Much  ترجمه کرده اند که  یک کمپین متناسب با پر زرق و برق بودن مدلهای جواهرات ایتالیایی و به خصوص رمی است.

مشاهده جدید ترین ویدیوی این کمپین در اینستاگرام Blvgari:


مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند بانوی عربی مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری با تورمالین, زمرد, سفایر صورتی و الماس

 1. بزرگداشت پاریبا PARAIBA
  • با ترکیبی غیرقابل پیش بینی از یاقوت صورتی فنسی و تورمالینای پاریبا در این طراحی نفیس تالاب شکل, گردنبند نمادی از رنگ های زنانه و زنده است. ضیافتی برای چشم و روح.
 2. چرخش های طلایی
  • نقوش شگفت انگیز طلای عربی به معنای واقعی کلمه در میان سنگ ها جریان دارد: طرحی شفاف و کاملاً بر گرفته از تخیل به نحو بی نظیر و البته الهام از باراکو را نشان می دهد.
 3. طراحی افسانه ای
  • تفسیر مجدد و مدرن از طراحی "پیشبند بچه یا bib", یکی از افسانه ای ترین سبک های بولگاری است, گردنبند ترکیبی از سنتی و الهام بخش بی انتها با یک رویکرد فوق مدرن است.


اشکال غیر منتظره, جلوه های نوری و جسارت: خلاقیت بیش از همه به زیبایی شناسی اختصاص دارد. بولگاری با الهام از رویکرد سرسختانه به هنر و زندگی سبک باروک, روی تصور خود در مورد جواهرات مجددا تاکید می کند. به عنوان یکی از استادان سنگهای قیمتی رنگین, جواهرساز رمی با ظرافت و بی نقصی بی شمار, تراش های فست (تراش ریزوجه) پی در پی و اندازه های مختلف بازی می کند.تعاریف گوهرشناسی - گوهرسنگ رنگین

صنعتگران خبره بولگاری Bvlgari موفق شدند پیچیدگی باورنکردنی عناصر را به یک هماهنگی کلی تبدیل کنند. مخراج کاری (نگین کاری جواهر) سنگهای قیمتی روی لایه ها و سطوح مختلف, شکل ها و تراش های مختلف فنسی الماس ها, درخشندگی غنی و مخلوط حجم, همه با لمس حماقت و خلاقیت پدیدار شدند. یک دستاورد تقریبا غیرممکن, گردنبند بانوی عربی Lady Arabesque نتیجه تقریبا ۱۰۰۰ ساعت کار مفید است.

علت تراش دوباره و پی در پی سنگ چیست؟
گردنبند بالهای رم -  Wings of Rome Necklace

ــــــــــــــــــــمجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند بال های رم مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری

احساسات و شور و شوق: پل سانت آنجلو Sant’Angelo رم یکی از عالی ترین شواهد معماری باروک است. با ده مجسمه فرشته باشکوه, گردنبند بال های رم از این نماد که خود بسیار نمادین است الهام گرفته, شاهکار بی نظیر الماس با زیبایی های فوق العاده. این جواهر سرشار از حرکت, سبکی و نشاط فزاینده است چرا که قدم زدن خیالی با شگفتی های شهر ابدی یا جاودان را تداعی می کند.


پل سانت آنجلو رم با ۱۰ مجسمه بال دار الهام بخش گردنبند بال های رم کاکشن براکو از بولگاری

مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند بال های رم مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری ساخته شده از الماس با تراش اشکی یا گلابی

 1. طراحی بال
  • یک اثر جالب اما آماده برای پرواز: الماس ها به سمت بالا کج شده اند و مانند اینکه پرهای درخشان به بالها وصل شده باشند.
 2. آویزه بهشتی
  • نادر و استثنایی به دلیل ترکیب منحصر به فرد از نظر وزن, رنگ و شفافیت. این الماس آویز مرکزی حیرت آور (D IF 11،65 ct) ستاره واقعی گردنبند است.
   • D: دسته بندی رنگ الماس از نظر بهترین به بدترین از D انگلیسی تا Z  انگلیسی است. سازمان جهانی گوهرشناسی GIAبرای الماس استانداردی برای مقیاس درجه بندی رنگ تعیین کرده است. مقیاس با حرف D شروع می شود و نمایانگر بی رنگی است و این بالاترین سطح از الماس است و  با افزایش حضور رنگ در الماس به حرف Z یا زرد روشن یا قهوه ای ادامه می یابد (در مواقعی, این زرد روشن به چشم افراد غیر متخصص همان بی رنگ به نظر می رسد) در بعضی موارد ممکن است الماس با طیف رنگ Z به چشم افراد غیر حرفه ای D‌ به نظر برسد. هر گواهی برای الماس دارای طیف مشخصی از مقیاس رنگ است. البته این درجه بندی فقط شامل این حروف می باشد:دسته بندی و مقیاس رنگ بندی الماس توسط GIA
   • IF: دسته بندی ها و درجات شفافیت عبارتند از: الماس های دسته FL (بی نقص یا بی عیب Flawless) در زیر لوپ 10x (ذره بین گوهرشناسی و جواهرشناسی) بدون هیچ گونه لکه و ناخالصی عمقی دیده می شوند. الماس های طبقه IF (بی نقص درونی٬ داخلی یا زیر سطحی Internally Flawless) با مشاهده توسط لوپ 10x هیچ نوع ناخالصی زیر سطحی و عمقی ندارند و فقط روی سطح الماس کمی لکه های کوچک قابل مشاهده است.
 3. درخشش آسمانی
  • تراش Marquise شکل، گلابی Pear و گرد Round الماس: ترکیبی گرانبها از الماسهای چندبار فست شده ( در اینجا میتوانید درباره علت تراش دوباره گوهرسنگهای کریستالی و رنگین مطالعه کنید) باعث درخشندگی بی نظیری می شود و موجودات بالدار آسمانی را برانگیخته می سازد.


انوع سبک و شکل تراش فست


به عنوان استاد سنگهای قیمتی, بولگاری Bvlgari رویکرد خلاقانه خود را به دنیای الماس ها - کلاسیک بی انتها در جواهرات - می آورد. با مخراج کاری منحصر به فرد, تراش ها و برش های فست و ریزوجه چند مرحله ای و حرکات باورنکردنی حیرت انگیز, سنگهای قیمتی که برای همیشه با درخشش در زندگی همراه هستند, همه رنگهای جهان را در نور منحصر به فرد و درخشان خود در بر می گیرند.فست های گوناگون
زیبایی بی نظیر گردنبند تمام الماس بال های رم از بوگاری


یک قطعه پر از پیچیدگی, Wings of Rome (بالهای رم) شاهکاری است که تقریباً  به ۸۰۰ ساعت زمان برای ساخت نیاز دارد. پیشینه غنی از کلکسیون کالیر Collier (آویزهای بولگاری) نقطه عطف و چشم گیر آویز سبک وزن این گردنبند است. این گردنبند با بازی الماس های چند بار تراش خورده فست و جای گذاری و مخراج کاری برای نگین کاری, این گردنبد یکی از عالی ترین عبارات باروک در دنیای جواهرات رده بالا یا High Jewelry است.گردنبند موزائیک (موزایکو) -   Mosaico Necklace

ــــــــــــــــــــمجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند موزایکو مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری


تخیل و تصور هیچ محدودیتی ندارد. با گرفتن روح رویایی از باروک, گردنبند Mosaico ترکیبی استادانه از حرکت, پویایی و شکلهای مختلف است. در هم آمیختگی غنی هندسه وار الماس با صورت فلکی زمردهای گرد, در یک قله چشمگیر از درخشش و درخشندگی در هم تنیده شده اند. طراحی پر زرق و برق که نماد معماری های آن دوره است, همه با وجود پیچیدگی هایشان بی عیب و نقص اجرا شده اند.


مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند موزایکو مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری ساخته شده از الماس و زمرد زامبیا


 1. آراستن زمردین
  • توانایی بولگاری در نوآوری با کوچکترین جزئیات آغاز می شود: یک مجموعه منحصر به فرد از ۱۸ زمرد نادر و کمیاب با تراشهای برلیان که به طرز باشکوهی با زمرد ۵/۳۰ قیراطی زامبیا به اوج می رسد.
 2. الهام بخش رومی
  • ملاقات کاملی که تنها با  پر معنی ترین و بی انتها ترین معماری های باروکی قابل مقایسه است.
 3. هندسه قیمتی
  • هندسه الماس های گرد و ذوزنقه ای هماهنگ درخشش و زیبایی منحصر به فردی را در کنار زمردها به نمایش می گذارد. هر سنگ به نحو خاص و منحصر به فردی می درخشد.

تراش برلیان سنگ قیمتی

برخلاف تصور و بکار بردن غلط کلمه برلیان توسط جواهر فروشان سنتی در ایران, برلیان نوعی تراش فست سنگهای بلورین است که در این تراش مانند تصویر فوق سنگ بلورین ما ۵۸ (۵۷ صفحه + قسمت Culet) صفحه دارد که باید برای حداکثر درخشش توسط ریاضیات دقیق محاسبه شوند و تراش بخورند. عکس از Peter Johnston © GIA


 

ترکیب رنگ بی نظیر الماس و زمرد کلاسیک در مدرنیته


برای بولگاری, یک ساختار هندسی و طبیعت سخت سنگ های قیمتی مانع از استعداد استثنایی در خلق این آثار نمی شود. جواهرسازان و کارمندان با استعداد این برند ایتالیایی, مهارت ها و هنرهای دستی خود را برای دستیابی به موفقیت در چنین آثاری به کار می گیرند. با تسلط و شکیبایی, هر قطعه به هم متصل می شود تا یک جواهر کاملاً متعادل و شیوا را ایجاد کنند.


بررسی زمرد با کیفیت زامبیا توسط متخصصان بولگاری با لوپ ۱۰x


سنگهای قیمتی فنی ناپذیر با جذابیت در مدرنیته تفسیر می شوند. تجسم ترکیب کلاسیک الماس و زمرد در یک طراحی جدید و مدرن, پذیرش طراحی معماری بر گرفته از موزایک (موزایکو Mosaico), سنگهای استثنایی و خلاقیت استادانه همه را به یکباره پذیرای خود می کند. کاملاً ظریف و با وجود عجیب و غریب بودن, این قطعه یک تمرین فوق العاده در هماهنگ کردن حجم ها و اشکال است.


مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند موزایکو مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری

گردنبند توری سفایر (یاقوت کبود) - Sapphire Lace Necklace

ــــــــــــــــــــمجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند سفایر مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری


از هنر تا مد, دوران باروک زمانی بود كه با تزئینات بیش از حد تعریف می شد و لباس های افراطی نیز از این قاعده مستثنا نبود. اشتیاق به لذت های زندگی از طریق لباس های عجیب و غریب و لباس های زنانه ای که یقه های طوری داشتند ابراز می شد. به طور کلی به گلوبند توری Lace گفته می شود: روندی که توسط بولگاری Bvlgari در گردنبند توری یاقوت کبودش تحقق یافته است. این اثر هنری گردن را با بافندگی نرمی از الماس در آغوش می گیرد, پوست را با سبکی لطیف و احساسی نوازش می کند.


مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند توری سفایر مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری ساخته شده از یاقوت کبود و الماس

 1. لمس سبک وزنی
  • نرم, سبک. مانند یک پوست دوم, این جواهر فقط قابل مقایسه با یک توری بسیار گران قیمت پوشیدنی است.
 2. احساسات عمیق
  • یاقوت کبود دیدنی و جذاب آبی رویال (۲۸/۱۱ قیراطی) به صورت چشم گیری در بین این بافت نرم گردنبند به چشم می خورد. غنی در تناژ رنگ, آبی منحصر به فرد گوهر یکی از رنگهای پرطرفدار در جهان است: عمیق مانند دریا, ظریف و پرزرق و برق مانند مخمل.
 3. جزئیات شاهانه
  • ۲۲ یاقوت کبود گرد (۱۳/۷۲ قیراط) و  ۳۸۱ الماس فنسی با تراش فست استپ Step Cut به صورت ماهرانه با هم ست شده اند و در هم تنیده شده اند تا بتوانند یک طرح هندسی کاملاً ظریف را ایجاد کنند.

تراش باگت یا استپ سنگ قیمتی


یک قطعه بسیار پیچیده با ظاهری نرم و صاف. گردنبند شگفت انگیز یاقوت کبود یا همان سفایر, نتیجه توانایی صنعتگران و جواهرسازان برای تعادل بی نقص حجم و وزن استثنایی یاقوت کبود مرکزی با بافتها و الماس های دیگر است. ترکیبی از ظرافت و پوشیدنی دلپذیر که تقریباً در ۸۰۰ ساعت کاری تولید می شود.


اسکچ و طراحی گردنبند سفایر مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری


هرچی بیشتر بهتر. درست مثل بولگاری Bvlgari, هیچ چیز بیش از حد برای آیکون های سبک آن سالها زیاد نبوده است. زنان باروک دوست داشتند از جزئیات, فراتر روند و شخصیت خود را از طریق سبکی عجیب و غریب نشان دهند. از پرهای عجیب و غریب گرفته تا کمانهای چشم نواز توریهای مجلل, الهام بخش جواهرات و لباسهای شگفت انگیز آنها در همه جا بوده است.


زیبایی سفایر و الماس در گردنبند سفایر مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری

گردنبند بانوی روبلایت (روبلیت) - Lady Rubellite Necklace

ــــــــــــــــــــمجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند بانوی روبلایت یا روبلیت مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری


مروارید, نماد نهایی باروک از لاکچری و نمادی از ظرافت و شیکی تمام عیار است, که با یک ترومالین قرمز که به آن روبلایت یا روبلیت rubellite هم گویند به وزن ۶۰/۷۹ قیراط باورنکردنی ترکیب شده است. یک انتخاب زیبایی شناختی غیر متعارف که به زیبایی مطلق اختصاص دارد.


بولگاری مدلهای نمادین sautoir خود از دهه ۷۰ را به شیوه معاصر بازنگری کرده است. سفیدی کامل مرواریدها (اصلی از جواهرات باروک) با رنگهای براق آمتیست ها و تورمالینهای قرمز که روبلایت یا روبلیت نام دارند را در این گردنبند, با ریتمی بسیار زنانه ترکیب کرده است. این ملودی گرانبها در آویز به چشم می خورد که حاوی پرتوهای باشکوه روبلایت جیپور با وزن ۶۰/۷۹ قیراط است که به نظر می رسد رنگ شدید آن آتشهای اغوا کننده و اسرار آمیز را پنهان می کند.

مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند بانوی روبلایت مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری

 1. صروتی شگفت انگیز
  • شفافیت عالی و رنگی بسیارعمیق روبلایت ۶۰/۷۹ قیراطی  قطره ای شکل  شگفتی طبیعت است. کمیابی مطلق که فقط بولگاری می توانست با یک طراحی غیر متعارف و عجیب غرق در شکوه و جلال شود.
 2. مرواریدها و رنگها
  • با استفاده از موارد پیش بینی نشده, بولگاری به طرز جسورانه ای, زیبایی عجیب و غریب مرواریدها را با رنگهای پر زرق برق سنگهای قیمتی امتیست, روبولیت مطابقت داده است.
 3. یک ترکیب همه کاره و تطبیق پذیر
  • یک جواهر فوق العاده با ظاهری ساده: مناسب برای پوشیدن با یک لباس دکلته عالی. مانند شالی به دور گردن, گردنبند مدل Sautoir که همه جوره به هر نوع لباسی می توان آن را پوشید, گزینه های یک ظاهر طراحی شده بی پایان را ارائه می دهد, این از آن مدلهایی است که هیچگاه از مد نمی افتد.بولگاری با ریسه های کلاسیک مرواریدی, با ظرافت و رنگ خالص, یک مدل طرح sautoir فوق العاده مدرن را در اطراف یک روبلایت ۶۰/۷۹ قیراطی خیره کننده قرار داده است. مهره های آمتیست و مهره های روبلایت ابعاد مختلف و حیرت آور دیگری به این جواهر می بخشند, در حالی که نوارهای بسیار پیچیده الماسین, گواهی از هم افزایی بین دست متخصصان بولگاری و بینایی خلاقانه طراحان آن است.

به دلیل کنجکاوی و علاقه آنها به زیبایی, هنرمندان و اندیشمندان باروک جهان را به طور وسیع کشف کردند. بولگاری که کاملاً ریشه در میراث رمی خود داشته است, همواره نگاهی به سمت فرهنگهای دوردست داشته است و طرح های جذاب آنها, تکنیک های هنری باستانی و مواد عجیب و غریب را در خانه هنرمندان ایتالیایی خود ادغام کرده است. جهان گسترده, شادی برای زندگی, آرزوی بی انتها برای کشف ناشناخته ها, بزرگترین منبع الهام در شهر میسون رم است.


طراحی و اسکچ گردنبند بانوی روبلایت یا روبلیت مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری الهام گرفته از مدل های Sautior

گردنبند کابوشن های غنی (دامله های غنی) - Cabochon Exuberance Necklace

ــــــــــــــــــــمجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند کابوشن یا کابوشان مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری


گردنبند جواهرات رده بالا بولگاری باراکو به رنگ طلای زرد با تانزانیت های کابوشن (تراش دامله یا محدبی), روبلایت, زمرد, آکوامارین و الماس.


پیروزی لذت بخش و بی نظیر در زندگی و شجاعت خلاقانه, گردنبند Exuberance Cabochon که یک سرود شجاعانه برای زندگی است را خلق کرده است. این گردنبند برجسته با الهام تصاویر گرافیکی از باغ های هورتی فارنسیانی Horti Farnesiani رم, اشکال و رنگ های مختلفی را در یک قطعه جسورانه ترکیب کرده است.مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند دامله های غنی مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری ساخته شده از تانزانیت, روبلیت یا تورمالین قرمز, آکوامارین و زمرد

مجله فروشگاه آنلاین گلدن رزالی - گردنبند کابوشن یا کابوشان (دامله) غنی مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری

 1. انفجار رنگ
  • هر یک از این سنگهای تماشایی این اثر هنری می تواند به صورت جداگانه و به تنهایی در یک جواهر منحصر به فرد دیگری به کار رود: بولگاری Bvlgari با رویکرد MAI TROPPO (هرگز زیادی نیست) خود, آنها را در یک گردنبند شگفت انگیز ترکیب کرده است, برای یک انفجار جسورانه رنگارنگ.
 2. زیبایی کابوشن یا دامله
  • یک پیروزی از نمادی ترین تراش, گردنبند دامله های غنی Cabochon Exuberance دارای ۳ تانزانیت (۱۸۰/۸۸ قیراطی), ۳ تورمالین (۱۲۳/۹۸ قیراطی), ۴ آکوامارین (۱۸۲/۶۸ قیراطی) و ۱ روبلایت یا تورمالین قرمز (۳۲/۹۸ قیراطی) است. کاملا صاف ولی موجی شکل.
 3. طراحی غیرمتعارف
  • منحصر به فرد بودن خواستار منحصر به فرد بودن است: مانند بسیاری از جواهرات استادانه دیگر, هر گوهر با طرحی شفاف و غنی از زیبایی و اشرافی گری معماری باروک تجلیل می شود.


ست گردنبند و گوشواره با سنگهای برزگ و وزین تراش کابوشن یا دامله از مجموعه براکو بولگاری


بولگاری با نوآوری, خلاقیت و دانش فنی, مسیرهای جدیدی را در زمینه جواهرات عالی رتبه و رده بالا خلق می کند. یازده سنگ قیمتی کابوشن یا دامله با کیفیت, عالی رنگ و با وزنهای استثنایی در یک جواهر یک پارچه جمع می شوند: یک گوهر نادر که با صبر و اراده در کنار هم قرار گرفته است. شکل ها و ابعاد مختلف سنگ ها صنعتگران را به چالش کشید تا ضمن حفظ ساختار هارمونیکی, راه حل های فنی فردی را پیدا کنند: دستاوردی که نزدیک به ۷۰۰ ساعت کار نیاز داشت.


اسکچ و طراحی کابوشن یا کابوشان مجموعه جواهرات لاکچری براکو از بوگاری

بولگاری Bvlgari, بار دیگر تحت تاثیر شکوه و بی نظیری معماری فوق العاده رمی در ساخت جواهرات جسورانه و بی سابقه خود استفاده کرده است, طراحی های زیبا از قاب های طلا و عناصر خارق العاده طبیعی, گوهرسنگهای قیمتی و کمیاب. گره ای به پنجره های چند شکلی از باغ ها Horti Farnesiani, نقوش تزئینی کاملاً ترکیبی از زیبایی جسورانه بولگاری, یک الهام باروکی و روحیه همیشه عجیب و غریب رمی است.

طراحی ایتالیایی نمودی از شکوه, جاه طلبی و ظرافت است.


مشاهده ویدیو بولگاری از دوران باروک با آن مجسمه ها و پارچه های مخصوص در باغ های اورتی فارنسیانی Horti Farnesiani رم.حالا نوبت شماست....
نظر؟ سوال؟ ایده؟ افکار خود را به اشتراک بگذارید.Instagram: @goldenrosaliecom


منبع: بولگاری Bvlgari