سوالات متداول

حمل و نقل گلدن رزالی چگونه است؟

گلدن رزالی محصولات شما را توسط سیستم پست جمهوری اسلامی ایران به صورت سراری به تمام نقاط کشور عزیزمان ارسال می کند. روش های دیگری هم شناسایی کردیم که طی بررسی های بیشتر به سیستم فروشگاه اضافه خواهیم کرد.


حمل و نقل به طور معمول چقدر زمان می برد؟ 

ارسال به تمام نقاط کشور غیر از شهر شیراز:

 با ثبت خرید شما, محصولاتان صبح روز بعد ( در صورتی که تعطیلی رسمی نباشد) به مامور پست تحویل داده می شود و طی ۴۸ تا ۷۲ ساعت به دست شما می رسد. ( به ندرت مرسوله ها طی ۷۲ ساعت به مشتری تحویل داده می شوند به جز در ایام تعطیل مثالا: ارسال در روز پنجشنبه و لازم به ذکر است که بیش از ۹۰٪ تحویل محصولات فروشگاه طی ۴۸ ساعت انجام می گیرند). 

ارسال درون شهری شیراز :

برای ارسال درون شهری شیراز٬ ارسال توسط سیستم پیک موتوری -الوپیک- صورت می گیرد.


آيا خرید از گلدن رزالی امن است؟

به شما تعهد می دهیم که تمامی محصولات ارسالی٬ دقیقا محصولاتی با ظاهری مشابه تصویر و حتی در اکثر موارد ظاهری بهتر از تصویر دارند. و اگر نگران کلاهبرداری های اینترنتی مثل شبیه سازی صفحات درگاه بانکی مخصوصا در هنگام پرداخت هستید٬‌ به شما اطمینان می دهیم که گلدن رزالی از سیستم درگاه های پرداخت بانکی معتبر کشور ( لینک ایمنی) و همچنین شرکت های واسط پرداخت بانکی معتبر و مورد تایید بانک مرکزی صورت می گیرد.

توجه: اگر هر گونه سوء‌ استفاده و کلاهبرداری در پرداخت از طرف بانک ها و سیستم های واسط پرداخت اینترنتی صورت بگیرد٬‌ گلدن رزالی هیچگونه مسئولیت در قبال وجه پرداختی ندارد.


چه روش های پرداختی در فروشگاه اینترنتی گلدن رزالی پذیرفته می شود؟

پرداخت های توسط درگاه های پرداخت  کد گزاری شده امن بانکها و سرویس های ایمن واسط بانکی مانند زرین پال که همگی عضو شبکه شتاب می باشند صورت می گیرد. 

خبر خوب این است که به زودی سیستم پرداخت درب منزل هم به فروشگاه ما اضافه خواهد شد.


آیا محصولات گلدن رزالی را به قیمت می خرید؟

لازم به ذکر است که به طور کلی سیستم قیمت گذاری گلدن رزالی نسبت به بازار بین المللی در کمترین حالت ممکن وجود دارد و این امر فقط برای رونق اقتصاد ملی کشورمان و رفاه حال شما عزیزان می باشد. یک دستبند در بازار بین اللملی با گوهرسنگهای زیبای چشم ببر  اما با طراحی ساده و نداشتن المان های یک برند‌( برند لوکس)یعنی هیچ گونه طراحی منحصر به فرد و برندینگ خاصی نداشته باشد حدود ۵۰ دلار است و محصولات با کیفیت برندینگ و با المان های خاص از حدود ۱۵۰ دلار به بالا و تا حدود چندین هزار دلار می باشند. با جست و جویی سطحی در موتورهای جست و جو در مورد بازار داخلی می توانید محصولاتی را که به شدت از نظر متریال و طراحی ارزان قیمت هستند و حتی در کتگوری کالای لوکس قرار ندارند مشاهده کنید که قیمت هایی به شدت بالاتر از محصولات لوکس دست ساز گوهرسنگ طبیعی و با طراحی خاص و منحصر به فرد گلدن رزالی را دارند. ما در تلاشیم که محصولات با کیفیت خود را با قیمتی بسیار پایین تر از موارد مشابه و غیر مشابه که حتی از متریال های بسیار ارزان قیمت(که در رده بندی لوکس و جواهرات قرار ندارند.) مانند مهره های چوبی و از این قبیل مواد استفاده میکنند و با قیمت هایی به شدت بالا به فروش می رسند.


نحوه ی بازگشت محصول و بازگشت وجه به چه صورت است؟

از زمانی که محصول را خریداری می کنید به مدت ۷ روز اگر به هر دلیلی احساس کرید که از محصول رضایت ندارید می توانید آن را برای ما ارسال کنید به طوری که محصول در بسته بندی رسمی گلدن رزالی باشد و در صورت نبود اثرات استفاده طی بررسی های کارشناسی شده و تخصصی٬ وجه شما منهای هزینه ی ارسال به شما عودت می شود. 

برای مشاهده ی تمامی قوانین عودت وجه اینجا کلیک/لمس کنید.


آیا هزینه ی ارسال از ما دریافت می شود؟

هزینه ی ارسال محصول به تمام نقاط کشور مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان می باشد که در انتهای خرید روی فاکتور شما محاسبه می شود.