گارانتی

برای مشاهده همه محصولات فروشگاه روی تصویر کلیک کنید.

با عرض پوزش بدلیل شیوع کروناویروس در کشور، تا اطلاع ثانوی از پذیرش ترمیم بافت دستبندها معذوریم.

شاید خریدن زیورآلات یا جواهرات از فروشگاههای فیزیکی سخت به نظر نرسد. اما در سال ۲۰۲۱ میلادی دیگر نیازی نیست که تمام زمان آزاد خود را صرف پیدا کردن محصول مورد نظرتان کنید. حتی امکان مقایسه ی گسترده هم در زمان کم برای خرید از فروشگاه فیزیکی وجود ندارد. از این موارد هم که بگذریم در معرض آلودگی شدید هوا قرار می گیرید و این روزها هم که شیوع کروناویروس کاسه داغ تر از آش شده. غیر از این موارد ترافیک سنگین و فقدان پارکینگ هم که این روزه گریبانگیر همه است.

این همه استرس را متحمل می شوید تا فقط خرید کنید؟ با این فرض که محصول مورد نظرتان را پیدا کنید. اما بهترین راه حل در این دوران٬ خرید اینترنتی است.

به راحتی خرید خود را از هر شهری در هر کجای کشور یا دنیا خریداری می کنید و درب منزلتان محصول را دریافت می کنید. فرآیندی بسیار ساده در گرو آرامش و راحتی این روزهای زندگیمان.

با خرید اینترنتی آسان و راحت از گلدن رزالی تنها کافیست که با زدن چند دکمه خریدتان را به پایان برسانید (برای مشاهده راهنمای خرید اینجا کلیک کنید). هدف ما فقط فروش نیست. در صورت راضی نبودن شما به هر دلیلی٬ می توانید وجه خود را پس بگیرید. خبر خوب این است که محصولات خریداری شده ی شما گارانتی شده است.

ما تمامی محصولات خود را از نظر ترمیم بافت آن یا کش دستبندها٬ گارنتی کرده ایم. البته جای هیچگونه نگرانی نیست. در این حدود ۵ سال تجربه کاری و فعالیت در این زیمنه، به جز فقط ۳ مورد، خوشبختانه هیچ مشکلی در خصوص بافت دستبندهای مکرومه یا شامبالا و دستبندهای کشی تا به حال نداشتیم و انجام رایگان این امور برای آسایش و جلب رضایت شما مشتریان گرامی است.

تمامی محصولات دارای بافت شامبالا، بافت مکرومه و کشهای دستبندها را به طور رایگان برای شما عزیران تعمیر و ترمیم خواهیم کرد.

به جای صرف زمان زیاد، تحمل ترافیک سنگین و تحمل استرس فقدان پارکینگ مناسب، فقط کافیست که محصولاتان را اگر دچار پارگی بند بافت آن شد (که به ندرت اتفاق می افتد) برای ما ارسال کنید. تنها هزینه ای که نیاز به پرداخت آن دارید، هزینه ارسال پستی محصول خودتان برای ماست. اگر مشکلی در پوشیدن دستبند دارید برای مشاهده صحیح نحوه باز و بسته کردن دستبند اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت اقدام برای درخواست ترمیم و تعمیر بافت دستبند خود از طریق فرم زیر اقدام کنید.