بازگشت وجه

سیاست آنلاین بازگشت وجه (فقط داخلی)

تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس خطرناک کرونا در سطح کشور٬ بازپسگیری صورت نخواهد گرفت. از درک و همکاری شما عزیزان سپاسگزاریم.


اگر کاملاً از خرید آنلاین خود رضایت ندارید، می توانید ظرف ۷ روز از خرید، آن را برای بازگشت وجه یا مبادله برای ما ارسال کنید.

لطفاً فرم بازگشت وجه را پر کنید و پس از تایید فرم و طی مراحل، در صورت دریافت کالا از جانب شما به مدت ۳روز کاری با جزئیات موارد بازگشتی را پردازش و بررسی کرده و در صورت تایید و رعایت قوانین از جانب شما عزیزان،‌ وجه شما منهای هزینه ارسال به شما عودت داده می شود.
لطفاً برای  گرفتن تاییدیه فرم خود، ۱ روز کاری به ما اجازه دهید تا موارد شما را پردازش کنیم.

به دلیل ارسال رایگان محصولات برای شما، تمامی هزینه های ارسالی بازپسگیری به عهده ی مشتری خواهد بود.

کالاهای تخفیف دار، کالاهای فروش ویژه، خرید با کوپن تخفیف، جواهرات سفارشی شامل شرایط عودت وجه نیستند. 

کلیه کالاهای برگشتی باید در وضعیت اصلی خود باشند. هیچگونه اثری از استفاده و پوشیدن محصول برای ما قابل قبول نخواهد بود. همچنین هر گونه تغییری در شکل ظاهری محصول، بسته بندی اولیه برای ما قابل قبول نیست. گلدن رزالی هیچ کونه مسئولیتی در قبال گم شدن بسته بندی از جانب شما یا شرکت پست و یا خرابی بسته بندی در هنگام حمل و نقل ندارد. 

در صورتی که پس از دریافت تاییدیه، محصول را ارسال کردید و طی کارشناسی ها اثر استفاده٬‌ خرابی و آسیب از جانب مصرف کننده، نبودن محصول در شرایط اولیه، نداشتن بسته بندی اولیه و حتی سالم نبودن آن بسته بندی، مشاهده شود وجه دریافتی عودت نخواهد شد و همچنین برای ارسال مجدد محصول برای شما، هزینه ی ارسال به عهده ی مصرف کنند خواهد بود.

مسئولیت کلیه هزینه های ارسال به جز هزینه ارسال محصول به هنگام خرید اولیه، و یا هنگام بروز اشتباه از جانب ما، یا آسیب دیدگی محصول از جانب ما (و نه شرکت پست و حمل و نقل) به عهده ی مشتری و مصرف کننده می باشد.