بایگانی نوشته‌ها


17 گران ترین ساعت رولکس در تمام دوران ها

17 گران ترین ساعت رولکس در تمام دوران ها

برای کمک درک بهتر و هدایت شما در دنیای ساعت های رولکس و نقشی که هر یک از مدل های آنها در این برند بازی می کند، امروز به ۱۷ گرانترین ساعت رولکس در همه دوران ها در سال ۲۰۲۰ نگاهی می اندازیم. برخی از گران ترین مدلها تاریخی هستند که به لطف نادر بودن آنها یا شهرت صاحبان قبلی خود دارای ارزش بالایی هستند. برخی دیگر مدرن و امروزی هستند که می توانید آنها را با قدم زدن در بوتیک های انحصاری رولکس، همین الان خریداری کنید. محدوده قیمت آنها از ۱۳٬۳۳۷ دلار تا ۱۷/۸ میلیون دلار می باشد. این یک لیست مفصل خواهد بود، بنابراین اگر می خواهید بدانید که گرانترین های رولکس در بازار امروز کدامند، نسخه کوتاه شده و مختصر آن٬ برای شما تهییه شده است. نظرات و پیشنهادات خود را برای ما به اشترام بگذارید و با ما در اینستاگرام همراه باشید.

فست های گوناگون

فست های گوناگون

تراش فست تراشی بسیار پیچیده برای زیبایی بخشی به گوهرسنگهای کریستالی و شفاف که اصطلاحا آن ها را بلورین می نامند استفاده می شود. در جوامع امروز جواهر فروشان و گوهرسنگ تراشان بسیاری را مشاهده می کنید ولی ممکن است درون کلسیون های آنها سنگ هایی بسیار ناب را مشاهده کنید که به دلیل نداشتن تجربه٬ مهارت٬ تکنیک و علم کافی٬ زیبایی و پتانسیل آن سنگ بسیار ناب را کاسته باشند و حتی ممکن است که از پتانسیل آن سنگ برای ناب و زیبایی بخشی بیشتر٬ بی اطلاع باشند. در این مطلب تمامی جنبها و علت آن که چرا یک سنگ قیمتی و خاص را که قبلا تراش فست خورده است را باز هم تراش می دهند و لازم به ذکر است که علم گوهرشناسی بسیار پیچیده و در مقاطع و کشورهای پیشرفته که منابع وسیعی از گوهرسنگها و تکنولوژی را در دسترس دارند بسیار تخصصی بوده و دائما به روز رسانی می شود.

۵ راه تشخیص الماس اصل از تقلبی در خانه

۵ راه تشخیص الماس اصل از تقلبی در خانه

امروز تصمیم گرفتم که ۵ راه و تست بسیار ساده برای تشخیص الماس طبیعی از مصنوعی با وسایلی کاملا ساده و غیر تخصصی به شما عزیزان معرفی کنم. تمامی وسایل کاربردی برای این تست در تمامی منازل موجود بوده و هیچگونه هزینه ای برای شما ندارد. حتما برای ما در انتهای این بلاگ نظرات و دیدگاه های مفید خود را به اشتراک بگذارید و حتما از ۱ تا ۵ به این مقاله رای دهید. خوب! بریم سراغ ۵ راه خانگی و ساده تشخیص الماس اصلی از تقلبی.

تفاوت بین سنگ قیمتی طبیعی, مصنوعی, بدلی و خلق شده چیست؟

تفاوت بین سنگ قیمتی طبیعی, مصنوعی, بدلی و خلق شده چیست؟

سنگ قیمتی مصنوعی چیست؟ سنگی است که توسط بشر در لابراتوار گوهرشناسی ساخته می شود که نمونه واقعی و اصلی آن در طبیعت موجود بوده و نمونه مصنوعی, تمامی عناصر شیمیایی و رفتار نوری گوهر اصلی را تقلید می کند. سنگ شبیه سازی شده و بدلی چیست؟ سنگهایی هستند که تلاش برای تقلید رفتار گوهرسنگ اصلی دارند تا به جای گوهرسنگ اصلی به فروش برسند و کاملا از مواد و عناصر متفاوتی نسبت به نمونه اورجینال طبیعی ساخته شده اند. سنگ های شبیه سازی شده می توانند طبیعی یا غیر طبیعی باشند و در نمونه های طبیعی, سنگی را نسبت به نوع تراش آن به جای سنگ دیگری به فروش می رسانند. سنگ خلق شده یا ساخته شده چیست؟ سنگهایی که اساسا واقعی بوده اما نمونه ای در طبیعت و دل زمین ندارند. واقعی بودن به معنی به رسمیت شناخته شدن آنهاست. مهم ترین اهداف نوشتن این بلاگ برای شما عزیزان آگاه سازی و جلوگیری از تقلب و کلاه برداری است و این به معنی بد بودن هیچ کالای خاص از تولید کننده خاصی نیست و فقط جهت جلوگیری از ضررهای مالی و از بین رفتن اعتماد در بازار جواهرات می باشد. برای ما نظرات خود را ارسال کنید و به این بلاگ هم لطفا از ۱ تا ۵ رای دهید.

۷ اشتباه رایج آقایان در مورد استفاده از جواهرات

۷ اشتباه رایج آقایان در مورد استفاده از جواهرات

 در این مطلب قصد داریم ۷ اشتباه رایج آقایان در مورد زیورآلات و جواهرات را برای شما عزیزان شرح دهیم. در واقع هدف از نوشتن این بلاگ, بر طرف کردن این اشتباهات و بهره گیری از آن ها به عنوان مزیتی برای بهبود تیپ و استایل خود و چگونگی  نگهداری و حفظ جواهرات خود است. در واقع آنها را به عنوان مزیتی برای صحیح پوشیدن و استفاده صحیح از زیورآلات و جواهرات مردانه و تاثیر گذاری بیشتر آنها روی خود و دیگران است. این اشتباه هات به طور کلی عبارتند از: تصور این که جواهرات تنها مخصوص بانوان است, نداشتن اعتماد بنفس برای پوشیدن و استفاده از جواهرات, توجه نکردن به شرایط محیطی,  استفاده بیش از حد از اکسسوری ها, پوشیدن زیورآلاتی که برای شما مناسب نیست, نگهداری نکردن از جواهرات و زیورآلات خود می باشد. حتما برای ما نظرات خود را به اشتراک بگذارید و لطفا به این مطلب از ۵-۱ نمره دهید. امیدواریم برای شما مفید واقع شویم.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...